Praca w biurze reklamy w jednym z miast na Dolnym Śląsku! Dołączysz do nas?

Redakcja
Praca w biurze reklamy na Dolnym Śląsku. Możesz wybrać miasto: Kłodzko, Legnicę, Lubin, Świdnicę, Oleśnicę, Wałbrzych, Wrocław,
Praca w biurze reklamy na Dolnym Śląsku. Możesz wybrać miasto: Kłodzko, Legnicę, Lubin, Świdnicę, Oleśnicę, Wałbrzych, Wrocław, pixabay.com
Poszukujemy do naszego zespołu osoby komunikatywnej i pewnej siebie, znającej rynek oraz klientów z podległego terenu. Człowieka kreatywnego, który potrafi zaproponować własne rozwiązania dotyczące budowy wizerunku, sprzedać je i zrealizować. Plusem będzie posiadane doświadczenie w sprzedaży nowoczesnych rozwiązań reklamowych w obszarze internetowym.

Gazeta Wrocławska to największy tytuł wydawniczy na terenie województwa dolnoślaskiego oraz część koncernu medialnego Grupy Polska Press. Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie komunikacji z rynkiem dla naszych klientów i czytelników. Rozwijając własną sieć portali informacyjnych m.in.: www.gazetawroclawska.pl, www.wroclaw.naszemiasto.pl, www.olesnica.naszemiasto.pl, www.lubin.naszemiasto.pl, www.legnica.naszemiasto.pl, portali społecznościowych oraz biznesowych, skupiamy się na rozwoju technologii i multimediów. Dbamy przy tym, o stały rozwój unikalnych na rynku, kompetencji naszych pracowników w obszarze rozwiązań internetowych i mobilnych.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu:

Specjalisty ds. sprzedaży w Biurze Reklamy

Miejsce pracy: Biuro Reklamy Wrocław lub Oleśnica lub Lubin lub Legnica lub Wałbrzych lub Kłodzko lub Świdnica
Jakie zadania do realizacji otrzymasz?

Będziesz odpowiedzialny/a za sprzedaż rozwiązań Polska Press Grupy, a w spełnieniu tego celu będą konieczne:

* pozyskiwanie nowych klientów biznesowych,

* realizacja kampanii reklamowych zleconych przez obsługiwanych klientów w tym m.in. Internet, mobile, produkcje wideo oraz social media i prasa,

* realizacja budżetu sprzedażowego i niestandardowych projektów sprzedażowych.

Czego oczekujemy?

* doświadczenia w sprzedaży,

* umiejętności prowadzenia negocjacji biznesowych,

* samodzielności w zakresie realizacji zadań oraz umiejętności współpracy,

* wysokiej orientacji na osiąganie celu, konsekwencji w działaniu, kreatywności,

* prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

* zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

* możliwość wysokich zarobków,

* narzędzia pracy: telefon, laptop,

* pracę w firmie o silnej pozycji na rynku w prestiżowej branży,

* pakiet szkoleń oraz bieżące podnoszenie kwalifikacji.

Jeżeli jednak Twoje doświadczenie w sprzedaży nie jest jeszcze zbyt duże, ale wiesz, że chcesz to robić - złóż swoje CV! Stawiamy na zaangażowanie i chęć do pracy! Zaopiekujemy się Tobą i nie pozostawimy bez szkolenia wdrażającego!

Zobacz na czym polegają efektywne działania marketingowe i sam współtwórz działania reklamowe największych firm! Dołącz do nas!

APLIKUJ Więcej informacji o firmie: www.polskapress.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi sposobu rekrutacji w naszej firmie oraz innymi ofertami pracy na stronie www.polskapress.pl zakładka: Kariera

od 12 lat
Wideo

echodnia Ksiądz Łukasz Zygmunt o Triduum Paschalnym

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!