Wyniki w wyborach do Rad Gmin, Miast i Miejskich - Rady Miasta i Gminy Szamotuły
KWW PIOTRA MICHALAKA: 3,542 głosy - 30,44% - 7 mandatów - 33,33%
KWW JOANNY GZYL KOALICJA DLA GMINY SZAMOTUŁY: 3,502 głosy - 30,09% - 7 mandatów - 33,33%
KWW POKOLENIA SZAMOTULAN: 1,978 głosów - 17,00% - 4 mandaty - 19,05%
KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ: 1,422 głosy - 12,22% - 3 mandaty - 14,29%
KWW DOBRE JUTRO: 546 głosów - 4,69% - 0 mandatów - 0,00%
KWW Z SERCEM DLA SZAMOTUŁ: 476 głosów - 4,09% - 0 mandatów - 0,00%
KWW NOWE SZAMOTUŁY RYSZARDA OSZMIANA: 171 głosów - 1,47% - 0 mandatów - 0,00%
Wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta i gminy z okręgów numer 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Wyniki głosowania do rady gminy z okręgu nr 1
Lista numer 1 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- BUCHWALD Dominika Anna (Koźle) - 281 głosów (6,56%)
Lista numer 12 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MICHALAKA
- GAJ Anna Maria (Otorowo) - 316 głosów (7,37%)
- MEJER Katarzyna (Gałowo) - 263 głosy (6,14%)
- WIĘCŁAWSKA Marta (Lulinek) - 226 głosów (5,27%)
Lista numer 13 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE SZAMOTUŁY RYSZARDA OSZMIANA-
Lista numer 14 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA SZAMOTULAN
- NAJDEREK Jerzy (Baborówko) - 374 głosy (8,73%)
- MARKIEWICZ Bernadeta (Mutowo) - 92 głosy (2,15%)
Lista numer 15 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRE JUTRO-
Lista numer 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z SERCEM DLA SZAMOTUŁ-
Lista numer 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY GZYL KOALICJA DLA GMINY SZAMOTUŁY
- JUŚ Marian (Brodziszewo) - 271 głosów (6,32%)
- WOJCIECHOWSKA Natalia Jolanta (Otorowo) - 250 głosów (5,83%)
Wyniki głosowania do rady gminy z okręgu nr 2
Lista numer 1 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- PIUS Dawid Bartosz (Szamotuły) - 237 głosów (6,94%)
Lista numer 12 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MICHALAKA
- MAGDZIAREK Maciej Marcin (Szamotuły) - 469 głosów (13,73%)
- PŁACHECKI Marian Wacław (Szamotuły) - 138 głosów (4,04%)
Lista numer 13 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE SZAMOTUŁY RYSZARDA OSZMIANA-
Lista numer 14 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA SZAMOTULAN
- KALUGA Ilona Małgorzata (Szamotuły) - 302 głosy (8,84%)
Lista numer 15 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRE JUTRO-
Lista numer 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z SERCEM DLA SZAMOTUŁ-
Lista numer 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY GZYL KOALICJA DLA GMINY SZAMOTUŁY
- WĘGLEWSKI Bartosz Władysław (Szamotuły) - 270 głosów (7,90%)
- TRĄBCZYŃSKI Mikołaj Stanisław (Szamotuły) - 208 głosów (6,09%)
Wyniki głosowania do rady gminy z okręgu nr 3
Lista numer 1 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- ŁĄCZKOWSKI Tomasz Szczepan (Szamotuły) - 237 głosów (6,02%)
Lista numer 12 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA MICHALAKA
- SZANIAWSKA-BUDAJ Justyna Maria (Pamiątkowo) - 408 głosów (10,37%)
- KASPRZYK Marek Piotr (Mutowo) - 165 głosów (4,19%)
Lista numer 13 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE SZAMOTUŁY RYSZARDA OSZMIANA
Lista numer 14 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POKOLENIA SZAMOTULAN
- HECKERT Łukasz Wiktor (Piotrkówko) - 204 głosy (5,18%)
Lista numer 16 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z SERCEM DLA SZAMOTUŁ
Lista numer 17 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNY GZYL KOALICJA DLA GMINY SZAMOTUŁY
- GZYL Joanna Maria (Gąsawy) - 669 głosów (17,00%)
- LUDWICZAK Joanna Aleksandra (Szamotuły) - 191 głosów (4,85%)
- DYZERT Krzysztof Przemysław (Szamotuły) - 237 głosów (6,02%)
ZOBACZ TAKŻE:
Odszedł Janusz Rewiński
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?